Nasze biuro

PM Księgowość
PM Księgowość

Kim jesteśmy?

Poznaj PM Księgowość

Tworzymy doświadczony zespół specjalistów z zakresu księgowości, którzy kompleksowo troszczą się o dokumentację Twojej firmy. Księgowość jest nie tylko naszą pracą, ale przede wszystkim naszą pasją, którą stale zgłębiamy.

Podstawą naszych usług jest przejrzystość i otwarta komunikacja. Zależy nam, by Twoje dokumenty, przepisy prawne oraz nasze działania były dla Ciebie zrozumiałe. Nie obawiamy się poświęcać dodatkowego czasu naszym Klientom – zarówno, by odpowiedzieć na ich pytania, jak i wysłuchać ich potrzeb.

Dlaczego my?

Doświadczony
zespół

Tworzymy zgrany, zaangażowany zespół, któremu przewodzi Patrycja Machut, założycielka naszego biura rachunkowego PM księgowość  w Gdyni i Trójmieście. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości dla małych i średnich przedsiębiorstw. Była m.in.:

 • główną księgową w spółce z kapitałem zagranicznym
 • współpracowała też z audytorami
 • rozliczała podatki, transakcje międzynarodowe i unijne
Stawiamy na
ciągły rozwój

Ciągle się szkolimy, doskonalimy i aktualizujemy swoją wiedzę w zakresie zmieniających się przepisów. Korzystamy też z najnowszych technologii, wdrażając na bieżąco najlepsze rozwiązania, żeby usprawnić pracę sobie i klientom. Nie pozostajemy w tyle. Jesteśmy gotowi zaproponować Ci każde rozwiązanie, dopasowane do potrzeb Twojej organizacji.

„Powierzyłam Pani Patrycji Machut prowadzenie ksiąg rachunkowych. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i kontaktu z biurem rachunkowym w Gdyni. Polecam prowadzenie pełnej księgowości w biurze PM Księgowość.” – pani Kasia

Mówimy
wieloma
językami

Swobodnie komunikujemy się w języku angielskim, a dodatkowo możliwa jest komunikacja w języku rosyjskim. Podmiotom zagranicznym, które są zainteresowane uruchomieniem działalności w Polsce, oferujemy usługi w zakresie:

 • założenia spółki
 • doradztwa księgowego
 • gospodarczego.

Możemy pochwalić się doświadczeniem we współpracy z firmami z kapitałem zagranicznym oraz w raportowaniu do ich jednostek kontrolujących.

Dobra
lokalizacja
biura

Nasze Biuro Rachunkowe PM Księgowość znajduje się w samym centrum miasta. Dzięki temu w łatwy sposób możesz odwiedzić nasze biuro, dokonać konsultacji, czy zadać zapytanie dotyczące działalności Twojej firmy.

Oferujemy również kontakt mailowy oraz telefoniczny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Jakość
i elastyczność
w działaniu

„Nie liczy się ilość, lecz jakość”. To nasza dewiza, dlatego możesz liczyć na indywidualne podejście, dobre warunki i otwartą, empatyczną, fachową obsługę.

Przez ostatnie kilkanaście lat współpracowaliśmy z licznymi firmami wielu branż, a miniony czas pozwolił nam wypracować umiejętność patrzenia na potrzeby klienta z jego perspektywy. To ważna, momentami strategiczna wręcz wartość, pozwalająca nam identyfikować się z problemami i priorytetami klientów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

PM księgowość
Formularz kontaktowy
Napisz do nas

  Zapraszamy
  Dane kontaktowe
  Godziny otwarcia
  Pn. - pt.: 9:00 - 17:00